Portál pro pracovní příležitosti v hotelnictví ,
gastronomii, lázeňství a cestovním ruchu v ČR.
. 
 Login
Uživatel
Heslo
 GastroJobs.cz je partnerem


GastroJobs.cz je členem


 
 Článek...
     
 
Gastrojobs.cz nyní podporuje Juniorský národní tým AKC ČR
Specializovaný pracovní portál Gastrojobs.cz se stal hrdým partnerem Juniorského národního týmu AKC ČR. Kromě podpory vzdělávání a zaměstnanosti v oboru gastronomie se rozhodl portál Gastrojobs.cz podpořit i tento tým mladých a nadějných lidí, kteří mají zájem a nadšení pro obor gastronomie. Tato spolupráce plně zapadá do koncepce firmy provozující portál Gastrojobs.cz, ve které se již několik let soustředí na podporu mladých lidí v rámci různých gastronomických soutěží po celé České republice.

Juniorský národní tým pracuje pod záštitou Asociace kuchařů a cukrářů České republiky, jejímž cílem je vytvoření odpovídajících podmínek pro podporu a rozvoj moderní gastronomie. Členové týmu jsou vybráni z nejlepších juniorských odborníků ve svém oboru. Své odborné znalosti a um prokázali na národních a mezinárodních soutěžích, kde získali přední medailová umístění. Mladí kuchaři a cukráři pracují pod vedením zkušených leadrů manželů Stuparičových. Jejich největší prioritou tohoto roku je připravit své svěřence na prestižní událost Culinary Olympics IKA v německém Erfurtu, která se koná jednou za čtyři roky, a prezentují se zde největší mladé talenty v kulinářském umění. V roce 2012 si odtud Juniorský národní tým odvezl stříbrnou medaili.

"Od roku 1994 vychoval JNT AKC ČR řadu odborníků, které dnes můžeme potkávat na velice silných a zajímavých pracovních pozicích, ať už to jako v médiích a zahraniční známé šéfkuchaře, či úspěšné manažery fungujících firem. Ve výsledku má toto vše samozřejmě i pozitivní dopad na další výchovu a vývoj naší mládeže a jejich rozhled do budoucna, na úroveň našeho gastronomického povolání i gastronomie obecně, na přípravu budoucích profesionálů, mistrů v oboru i potenciálních odborníků pro širokou škálu profesí, jejichž základem naše řemeslo bezesporu je.

Jsem přesvědčen, že partnerství a podpora JNT AKC ČR je investice pro naše partnery a sponzory i do jejich budoucnosti, protože naši členové následně vždy pokračují v práci s mladými lidmi, někdy i několik let dále spolupracují s JNT a pomáhají při realizaci dalších a dalších aktivit, předávají své nabyté zkušenosti v praxi. Děkuji pracovnímu portálu Gastrojobs.cz za jejich podporu, velice si jí vážíme.", řekl prezident AKC ČR Miroslav Kubec.

Text: JR, Solution Factory s.r.o.
Foto: Archiv Helena Stuparičová

 
 
 
 
 

webdesign and project by
Bezručova 25, 251 01, Říčany
InfoMail <info@GastroJobs.cz>

optimalizace PageRank.cz
(čas přípravy www-stránky na serveru: 0,02067900 sec)