Portál pro pracovní příležitosti v hotelnictví ,
gastronomii, lázeňství a cestovním ruchu v ČR.
 
 

Hledáte jen práci, nebo také dobrého zaměstnavatele, skvělý job, zkrátka zaměstnání, které by odpovídalo Vaší představě ?

Máme pro Vás jedno HOT-téma - server GastroJobs.cz a několik TOP-tipů !

Jistě už z vlastní zkušenosti a delší praxe víte, jak funguje běžná internetová burza pracovních příležitostí. Častá zkušenost uchazečů o specifický obor vypadá následovně: Po vstupu na příslušnou internetovou platformu obsahující personální inzerci je otázkou poměrně dlouhého hledání, než se kandidát dostane do nabídky pozic odpovídajících jeho oboru. Další procedura na Vás obvykle čeká v momentě, kdy svému oboru chcete přiřadit ještě určitou specializaci. Když už se to povede, dosáhli jste velkého úspěchu - máte v ruce nástroj sloužící jako vyhledávací klíč k pozicím a inzerátům, které by pro Vás mohly být zajímavé. Zadáte tedy odpovídající kritéria do příslušných rubrik, abyste mohli ve finale spatřit nápis:

Pro Vámi zvolená vyhledávací kritéria nebyla nalezena žádná odpovídající nabídka !

Automatický správce systému Vás ještě vyzve k zadání zjednodušeného dotazu a opakování hledání, tuto proceduru již ovšem obvykle nepodstoupíte a raději klikáte na křížek v pravém horním rohu obrazovky.

Jaká škoda !!!

GastroJobs je jedním z prvních projektů ve vztahu k nabídce a poptávce pracovních příležitostí, který respektuje cílené zaměření Vaší profesionální kariéry. Svými aktivitami se snažíme kumulovat na jednom místě pozice a nabídky a na straně druhé kandidáty o profesní uplatnění v oblasti cestovního ruchu. Proto také původní pracovní název našeho projektu zněl JobSpot.

Pro koho jsme určeni konkrétně?

Od vrcholového manažera přes střední management až po nižší manažerské pozice. Od servisu přes recepci až po rezervační oddělení. Od asistenta ve VIP klubu po floor service, pokojské, uklízečky a výpomoc. Od ambiciózních studentů příslušných škol, kteří se již nyní v rámci přípravy a praxe chtějí podílet např. na cateringových akcích po profesionální pesonál schopný zajistit bezchybný chod Vaší restaurace nebo baru: kuchař, číšník, servírka, barman - a kdo jen Vás ještě napadne. Od rezervací letenek, přes pozemní letecký personál po letušku, pilota nebo stewarda. Od trainee pozic až po příležitostné nabídky. Od bosse přes sekretářku až po pomocné síly...

Kudy a kam vedou naše stopy ?

Od hotelů k cestovním agenturám, od hotelových řetězců ke specialistům v incomingu, outgoingu a domácím cestovním ruchu, od destination management firem ke cateringovým společnostem, od profesionálních kongresových a incentivních organizátorů po letecké společnosti, od gastronomických provozů až po cestovatelské kluby...

Kdo je pro nás vhodným kandidátem ?

V podstatě opravdu každý, kdo má chuť se aktivně seznámit s naší nabídkou. A nehraje přitom roli, zda je pro něj potřeba rychlého nalezení vhodného uplatnění zrovna tématem vysoce aktuálním. Ke správnému docenění vlastních možností se vždy hodí informativní srovnání, v jakých relacích se na trhu práce pohybujete právě Vy. Registrace, případné vložení CV (životopisu) a všechny služby našeho serveru jsou pro kteréhokoliv kandidáta zcela bezplatné. Zdarma od nás získáte technologii a potřebné informace k tomu, jak cíleně hledat ... a najít !!!

A naši inzerenti a strategičtí partneři ?

Není nic jednoduššího, než se prostřednictvím www.GastroJobs.cz seznámit s jejich profilem a nabídkou. Nenašli jste zde Vaší společnost, ač je pro Vás úspora nákladů při personální inzerci, dobrá a flexibilní technologie, bezvadná komunikace a personální otázka vůbec takříkajíc na pořadu dne ?

Není nic snazšího, než využít sílu spojení.

www.GastroJobs.cz

Realizační tým

Vladimír Zavališin
Roman Rohrwasser
Jaroslav Kepka


webdesign and project by
Bezručova 25, 251 01, Říčany
InfoMail <info@GastroJobs.cz>

optimalizace PageRank.cz
(čas přípravy www-stránky na serveru: 0,00062418 sec)